هم اکنون با ما تماس بگیرید: 72247-021

سبد خرید خالی می باشد

زولن

آویز مدرن (روشوفاژی)

آویز مدرن (روشوفاژی) آویز مدرن (روشوفاژی)

آویز رو شوفاژی رنگین کمان معادل 3.5 متر بندرخت
قابلیت نصب بر روی شوفاژ، نرده، لب پنجره و حتی درب خودرو
از دیر باز شستشوی لباس‌ها به اشکال گوناگون صورت گرفته‌ است. اما در پايان برای خشک شدن تمام لباس‌ها نياز به جايي براي آويزان شدن هست تا آب ساده تر از تار و پود لباس خارج شود و زودتر خشک شوند و هوايي بخورند تا بوی نا نگيرند.
قدیم تر ها فضاي باز و حياط‌هاي بزرگ اين امکان رافراهم مي‌کرد که البسه را پس از شستشو از روي هره‌ي ايوان يا حتي شاخه درختان آويزان کنند تا خشک شوند. اما امروزه در خانه‌هاي کوچک و آپارتمان‌هاي با فضاي کم ديگر جايي براي اين کار پيدا نمي‌شود. زمانی که شما مي‌مانيد با کلي لباس نم‌ دار شسته شده، يک بند رخت کم‌ جا مي‌تواند راه چاره باشد

برای خشک کردن لباس‌ها در فصل زمستان، می‌توان از آویز رو شوفاژی استفاده کرد. این نوع آویزها که در انواع مختلفی طراحی شده اند، بهترین گزینه برای خشک کردن لباس‌ها بر روی شوفاژ هنگامی که هوا سرد و بارانی است، می‌باشد. نصب این تجهیزات بر روی شوفاژها بسیار راحت و آسان است

آویز رو شوفاژی

آویز رو شوفاژی از انواع پرکاربرد آویزهای مخصوص برای خشک کردن لباس‌ها می‌باشد، که در انواع مختلف و مدل‌های گوناگون با طراحی‌های زیبا و شیک، تولید و ساخته می‌شود. طراحی این نوع آویزها به گونه‌ای است که میله‌هایی که از جنس فلزات مختلف ساخته شده‌اند، به صورت مرتب و منظم بر روی یک تکیه گاه قرار می‌گیرند و هر دو طرف این تکیه گاه، قلابی‌های قرار داده شده که به وسیله‌ی آن، آویز رو شوفاژی به قسمت پشتی شوفاژ متصل می‌شود. شوفاژها که در گروه تجهیزات گرم کننده قرار دارند، به دلیل اینکه به بافت لباس در هنگام خشک کردن آسیب وارد نمی‌کنند و یا موجب سوخته شدن البسه نمی‌شوند، مطمئن ترین گزینه برای خشک کردن لباس‌ها در شب‌های یخبندان و روزهای بارانی فصل زمستان می‌باشد. 

ویژگی‌های ظاهری آویز رو شوفاژی 

طراحی و مدل‌های مختلف آویز رو شوفاژی: تنوع در طرح و مدل‌های این نوع آویزها، بسیار زیاد است، به گونه‌ای که وقتی برای خرید و سفارش این وسیله به سراغ فروشگاه‌های اینترنتی می‌روید، به وضوح تنوع این محصول را مشاهده می‌کنید، که این موضوع باعث می‌شود، در انتخاب طرح و مدل این تجهیزات به بررسی یکسری پارامتر بپردازید. فروشگاه اینترنتی زولن که از فروشندگان بنام انواع آویزهای لباسی با کیفیت می‌باشد، از جمله برندهای معتبری است که آویزهای رو شوفاژی زیبا و شیکی را جهت مشاهده و خرید مشتریان محترم آماده و بر روی سایت زولن به آدرس https://zolen.ir قرار داده است. 

جنس آویز رو شوفاژی: برای ساخت این نوع از آویزها از فلزاتی مانند فولاد زنگ نزن و آلومینیوم استفاده می‌شود. از آنجا که این فلزات در برابر حرارت و گرما به راحتی گرم و داغ می‌شوند و ممکن است به بافت لباس آسیب برساند، با پلیمرهای مخصوص روی آنها پوشش داده می‌شود. پس در هنگام خرید و سفارش آویز رو شوفاژی به این موضوع دقت کنید تا برای خشک کردن لباس‌هایتان با استفاده از این تجهیزات دچار مشکل نشوید.

ظرفیت آویز رو شوفاژی: مهمترین فاکتور در انتخاب و خرید آویز رو شوفاژی ظرفیت آویز می‌باشد، چرا که ظرفیت این نوع آویزها تعیین کننده مقدار وزنی است که این تجهیزات می‌توانند تحمل کند. و هر چه ظرفیت این وسیله بیشتر باشد، تعداد بیشتری، از لباس‌های شما به طور همزمان خشک می‌شوند.

ابعاد و اندازه آویز رو شوفاژی: انتخاب ابعاد و طول این آویزها باید بر اساس طول شوفاژی که در محیط خانه یا حمام شما نصب شده است، تعیین شود. البته هر چه تعداد میله‌های مورد استفاده در ساخت این تجهیزات بیشتر باشد، طول آن نیز افزایش می‌یابد. بنابراین در هنگام خرید آویزهای رو شوفاژی ابتدا باید با یک وسیله‌ی اندازه گیری مطمئن مانند متر، طول شوفاژ منزلتان را اندازه گرفته و سپس اقدام به خرید و سفارش این محصول از فروشگاه اینترنتی زولن کنید. در صورتی که آویز رو شوفاژی که خریداری نموده‌اید، طولی بزرگتر از شوفاژ منزلتان داشته باشد، نگه داشتن آویز بر روی شوفاژ و حفظ تعادل آن بسیار سخت خواهید شد.

انواع آویز رو شوفاژی: به دلیل خاص بودن کاربرد این نوع آویزها، دسته بندی آنها بسیار محدود است، و یا بهتر است بگوییم، دسته بندی خاصی برای این نوع آویزها وجود ندارد. اما ساخت محافظ‌های پلیمری که نقش دستگیره را در این نوع آویزهای ایفا می‌کنند در رنگ‌های زیبا و متنوع امکان پذیر می‌باشد.

کاربردهای آویز رو شوفاژی

همانطور که از نام این وسیله مشخص می‌باشد، طراحی آن به گونه ای می باشد که قابلیت نصب کردن به شوفاژ را دارد. علاوه بر این، آویز رو شوفاژی قابلیت نصب به دیوار، پنجره، نرده و یا حتی قابلیت اتصال به شیشه های ماشین را نیز داراست. پس به طور کلی آویز روشوفاژی یک وسیله‌ی پرکاربرد جهت خشک کردن لباس در مکان هایی می باشد که مشکل کمبود فضا وجود دارد و مهم ترین کاربرد آن به مکان هایی با فضای کم مانند آپارتمان ها بر می گردد که می توان به آسانی بر روی شوفاژ یا هر مکان دیگر نصب کرد و لباس های خود را خشک نمود.

مزایای آویز رو شوفاژی

  • §نصب راحت و آسان: این نوع آویز نصب بسیار راحت و آسانی دارد به گونه ای که هر فردی به راحتی می تواند آن را بر روی شوفژ و ای هر مکان قابل نصب دیگری به راحتی نصب نماید.
  • §قابل جمع آوری بعد از استفاده و جابجایی راحت: آویز رو شوفاژی مزیت مهمی دارد و آن اینکه قابلیت تاشدگی دارد و بعد از استفاده می‌توان آن را جمع کرد. همین امر سبب می شود تا به راحتی بتوان این نوع آویز را جابجا کرد و حتی در مسافرت ها از آن استفاده نمود. به ویژه آنکه امکان نصب کردن آن به پنجره ی ماشین هم وجود دارد و این یک ویژگی مثبت به شمار می آید.
  • §اشغال فضای کمی از خانه: مهمترین مزیت استفاده از آویز رو شوفاژی اینکه قابل استفاده در مکان های کوچک مانند آپارتمان ها، خوابگاه ها و حتی دستشویی، حمام و غیره می باشد.
  • §تنوع در طرح: آویز رو شوفاژی در طرح ها و رنگ های گوناگون ارائه می گردد که هر فرد می‌تواند با توجه به سلیقه ی خود آویز دلخواه خود را انتخاب نماید.
  • §قابل نصب بر روی مکان های دیگری علاوه بر شوفاژ: مزیت قابل توجه آویز رو شوفاژی این است که اگر چه ما آن را با نام آویز رو شوفاژی میشناسیم و جنس آن به گونه ای می باشد که مقاوم به حرارت می باشد و کاربرد اصلی آن برای استفاده بر روی شوفاژ می باشد ولی می توان آن را بر روی مکان های دیگری مانند دیوار، نرده، پنجره‌ی ماشین و .... نیز نصب کرد.
  • §مقاوم در برابر گرما و حرارت: آویز های رو شوفاژی به گونه ای طراحی شده اند که در برابر حرارت مقاوم هستند که امر سبب می شود زمانی که از آویز، بر روی شوفاژ استفاده می کنیم لباس‌های ما آسیب نبینند.
  •   §        قابل استفاده در حمام: جنس آویز رو شوفاژی به گونه ای می باشد که می توان آنرا در حمام نیز استفاده نمود بدن آنکه هیچ گونه آسیبی به آن وارد شود. §        قیمت مناسب: آویزهای روشوفاژی نسبت به دیگر انواع آویز از قیمت مناسبی برخوردار هستند.  §        اندازه‌های مختلف: ساختار آویز رو شوفاژی به گونه ای می باشد که به طور کلی جهت استفاده در مکان های با فضای کم به کار می رود ولی همین آویز در اندازه و سایز های مختلفی تولید و عرضه می گردد که می توان با توجه به مکان مورد استفاده سایز مناسبی را انتخاب نمود. §        کیفیت فوق العاده: آویزهای رو شوفاژی به جهت استفاده در روی شوفاژ و وجود حرارت، مستلزم داشتن کیفیت عالی و جنس مرغوب می باشند. §        مزیت دیگر اینکه آویز رو شوفاژی این امکان را به ما می دهد تا در روزهای سرد سال و یا حتی روز های برفی و بارانی بتوانیم لباس های خود را به راحتی خشک نماییم.

.

راهکار خشک کردن لباس‌ها در فصول سرما

با شروع فصل‌های پاییز و زمستان، هوای بیرون روز به روز سردتر می‌شود و بارش برف و باران نیز آغاز می‌شود. به همین دلیل آویز کردن لباس‌ها در حیاط و فضاهای باز دیگر ممکن نیست، چرا که سرما باعث می‌شود،لباس‌ها دیر خشک شوند. همچنین در روزهای که باران می‎بارد، امکان آویز کردن لباس‌ها حتی روی بالکن‌های خانه‌ها هم دیگر فایده ندارد، چرا که با ریزش قطرات باران یا برف بر روی لباس‌ها، علاوه بر ایجاد لکه، از خشک شدن لباس‌ها جلوگیری می‌شود. با این وجود راه حل مناسب برای خشک کردن لباس‌ها چیست؟ بله درست حدس زده‌اید، آویز رو شوفاژی بهترین و موثر ترین راه برای خشک کردن لباس‌ها در فصل‌های پاییز و زمستان است. اکنون که در حال نزدیک شدن به روزهای سرد پاییزی و شب‌های یخبندان زمستان هستیم، مسئله خشک کردن لباس‌ها، پتوها و ملحفه‌ها باز ذهن مادران خانه دار رامشغول کرده است و وقتی با آنها صحبت می‌کنید، از خشک کردن البسه‌ها در محیط خانه که باعث بر جای ماندن بوی مواد شوینده بر روی لباس‌ها می‌شوند، گلایه دارند و با خواندن مطالب کوتاه و بلند در سایت‌های مختلف به دنبال راه چاره‌ای هستند. اگر شما از مادرانی هستید، که فرزند مدرسه‌ای دارید یا شغل همسرتان به صورتی است که باید به طور روزانه لباس‌های مخصوص مدرسه یاکار آنها حتی در فصل زمستان شسته شود، ولی از به موقع خشک نشدن آنها در فصل سرما رنج می‌برید، تا پایان این مقاله همراه ما بمانید تا با معرفی کامل انواع آویز رو شوفاژی، این مسئله به راحتی برای شما حل شود.

قیمت خرید آویز رو شوفاژی

از مهمترین فاکتورهای که در هنگام خرید مدل‌های مختلف آویزهای رو شوفاژی باید به آن توجه کرد قیمت این محصولات می‌باشد. البته باید توجه کرد، قیمت آویز رو شوفاژی بسته به نوع و جنس آن می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی آویز های رو شوفاژی از قیمت مناسبی برخوردار هستند. به طور کلی اگر بخواهیم عوامل تاثیر گذار در قیمت آویز رو شوفاژی را مورد بررسی قرار دهیم می توانیم به مواردی از جمله نوع، جنس، ظرفیت آویز، طراحی و مدل آن اشاره کرد.

اگر بعد از خواندن این مطلب تصمیم به خرید آویز رو شوفاژی گرفته اید ولی نمی‌دانید این تجهیزات را از کجا تهیه کنید، ما به شما فروشگاه اینترنتی زولن را پیشنهاد می‌دهیم. این فروشگاه اینترنتی علاوه بر فروش انواع آویزهای لباس، فروش آویزهای رو شوفاژی زیبا و متنوع را در بین محصولات خود آغاز نموده است. بنابراین شما مشتریان گرامی برای خرید این محصول می‌توانید با مراجعه به سایت زیر، آویز رو شوفاژی مورد نظر خود را سفارش و خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی زولن با فروش مستقیم محصولات خود، توانسته رضایت مشتریان خود را به طور کامل جلب کند و گامی موثر در صرفه جویی هزینه‌ها و زمان مشتریان گرامی خود برداشته است.  

2

جدیدترین محصولات فروشگاه

با خیال راحت خرید کنیداندیشه زولن

هدف زولن از تلفیق هنر و صنعت ، خلق محیطی سرشار از انرژی ، توام با آرامش میباشد. چون ما معتقدیم روح شما در فضایی مملو از رنگ و نور و انرژی به آرامش خاصی خواهد رسید. زولن توانسته است در راستای بهبود طراحی چیدمان لوازم ، با تلفیق هنر نقاشی دکوراتیو در محیط ، طراحی و نصب قفسه و رگال های مدولار این امر را برای شما محقق سازد. همراهی با شما در مسیر رسیدن به این آرامش و خلق محیطی رویایی باعث مباهات زولن است بیشتر ...

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید